Firma

realizacja budynku mieszkalnego Celem naszej działalności jest oferowanie najwyższej jakości mieszkań w konkurencyjnych cenach.

Przedsiębiorstwo Inwestycji Komunalnych prowadzi działalność na terenie Płocka nieprzerwanie od 20 lat. W tym czasie ukończyliśmy 16 inwestycji – obiektów mieszkalnych, usługowych i biurowych, w których znalazło się 790 lokali. Obecnie realizujemy trzy nowe projekty budynków wielorodzinnych, których oddanie do użytkowania jest zaplanowane na 2016 i 2017 r.

Naszą pracę rozpoczynamy od starannego wyboru i zakupu gruntów w atrakcyjnej lokalizacji, następnie nadzorujemy wykonanie projektu i realizację inwestycji zgodnie z wizją i polityką firmy, według której zapewniamy naszym Klientom najwyższą jakość. Wszystkie budynki poddawane są rygorystycznej kontroli na poszczególnych etapach realizacji oraz przed przekazaniem ich do użytkowania. Dodatkowo każdemu Klientowi dokonującemu zakupu jeszcze podczas budowy, dajemy możliwość samodzielnej aranżacji układu funkcjonalno-przestrzennego lokalu i dopasowania go do własnych potrzeb.

Wszystkie inwestycje realizujemy w miejscach wyjątkowych – w okolicy Płockiej Starówki z pięknym widokiem na panoramę doliny Wisły, urokliwe kamieniczki i liczne atrakcje Starego Miasta oraz na Podolszycach, w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni a jednocześnie jedynie 10 minut od centrum.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i dla zapewnienia maksymalnego komfortu Właścicieli lokali oferujemy również prowadzenie administracji budynków.

Jako wiodący deweloper w Płocku wypracowaliśmy wysoką pozycję na rynku i zdobyliśmy zaufanie tysięcy Klientów i ich rodzin. Dwudziestoletnia historia działalności potwierdza renomę Przedsiębiorstwa Inwestycji Komunalnych jako firmy ustabilizowanej finansowo, z bogatym doświadczeniem inwestycyjnym. Kupującym własne M gwarantujemy bezpieczeństwo zainwestowanych środków i terminową realizację zobowiązań.

Naszym klientom chcemy zaoferować nie tylko własne cztery kąty, ale także wszechstronną pomoc zarówno przy zakupie mieszkania, jak i dalszym zarządzaniu nieruchomością. Jesteśmy otwarci na potrzeby Klientów i nastawieni na kreowanie lepszej rzeczywistości.

Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do siedziby firmy przy ul. Kazimierza Wielkiego 9, lub do biura sprzedaży przy Alei Jana Pawła II (obok placu budowy) – chętnie doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

POLECAMY TAKŻE OFERTY KREDYTÓW W INNYCH BANKACH

POLECAMY TAKŻE OFERTY KREDYTÓW W INNYCH BANKACH

Czytaj dalej >